НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ

6 червня 2020 ОНЛАЙН

Наша країна отримала ще один унікальний шанс відчути силу суспільної молитви й віри народу. 8 червня 2019 року в Києві вже вчетверте відбувся Національний День Молитви за Україну. Мільйони українців об’єдналися заради встановлення миру та справедливості, прощення і порозуміння, задля духовного відродження та кращого майбутнього країни.

Цього ж дня молитовні заходи відбувалися у багатьох містах України.

На шляху до віками омріяної духовної та економічної свободи Україна долає чимало перешкод.

Та попри всі виклики і складнощі останніх років, Бог продовжує оберігати цілісність України і мир на більшості її земель, дарує свободу сповідувати віру і молитися, вказує на шляхи протистояння зневірі, дає надію на краще майбутнє.

У Біблії міститься чимало описів драматичних подій, коли Бог рятував і благословляв Свій народ у відповідь на ревну молитву упокорення і покаяння: «І впокоряться люди Moї, що над ними кличеться Ім’я Моє, i помоляться, i будуть шукати Ім’я Мого, i повернуть зо злих своїх дорiг, то Я вислухаю з небес, i прощу їхнiй грiх, та й вилiкую їхнiй Край!» (Друга книга Хронiк 7:14).

Тому, усвідомлюючи залежність від Бога, запрошуємо усіх християн України долучитися до спільної національної молитви. Молімося за нашу країну, її сьогодення та майбутнє, разом – із вірою, що спільне молитовне служіння стане благословенням для українського народу!

Події

07.05.2020

6 червня 2020 року Молитва за Україну відбудеться Онлайн

детальніше
X

6 червня 2020 року Молитва за Україну відбудеться Онлайн

07.05.2020

  7 травня 2020 року на черговому засіданні Духовної Ради єпископи та керівники церков прийняли рішення провести V Національний День Молитви за Україну в онлайн режимі. Через всесвітню пандемію та застосування карантинних заходів 6 червня 2020 року буде неможливо зібратися для спільної молитви, але Молитва відбудеться тільки за участі єпископів, у обмеженній кількості присутніх, з дотриманням усіх норм каратнтину. Всі бажаючі зможуть долучитися до молитви онлайн на інтернет ресурсах Молитви та у прямому ефірі на християнських телеканалах. Молимось за Україну разом!  

07.11.2019

Засідання духовної ради щодо проведення Національного Дня Молитви за Україну 2020

детальніше
X

Засідання духовної ради щодо проведення Національного Дня Молитви за Україну 2020

07.11.2019

Чудова новина для всіх наших підписників та друзів, для кожного, в чиєму серці - Україна, хто щодня молиться за свою Батьківщину!

07 листопада 2019 року на засіданні Духовної ради Національного Дня Молитви за Україну єпископи євангельських церков вирішили провести п’ятий, ювілейний День Молитви у Київському Палаці спорту 06 червня 2020-го року.

Глави і парафіяни 20 союзів та об’єднань християнських громад впродовж п’яти років разом, однодушно, раз на рік збираються на спільну, національну молитву під дахом столичного Палацу спорту.

Вони моляться за єдність віруючих,

впровадження Біблійних цінностей в усі сфери суспільного життя,

за зупинення військової агресії та кровопролиття на сході України,

за очищення країни від корупції, криміналізації та олігархії,

за освячення засобів масової інформації,

за виведення країни з кризи, зміцнення інституту сім’ї

та інші важливі потреби суспільства.

Духовна рада затвердила концепцію проведення та офіційну декларацію Національного Дня Молитви за Україну-2020, призначила офіційних представників від кожного об’єднання до організаційного комітету.

Молитва транслюватиметься на декількох християнських супутникових телеканалах та y соцмережах .

Зустрінемося 06 червня 2020 року у Київському Палаці Спорту. Початок – о 16:00!!!

08.05.2019

Пасторський форум 8 травня 2019 року

детальніше
X

Пасторський форум 8 травня 2019 року

08.05.2019

   У Центрі Християнського Життя України розпочався пасторський форум з підготовки до Національного Дня Молитви за Україну. Майже двісті пасторів і лідерів з Києва та Київської області зібралися разом. Молитва, спів і братська вечеря. А рівно через місяць - 8 червня 2019 ми всі разом зберемося в київському палаці спорту щоб разом в єдності молитися за Україну

14.02.2019

Президент України в Українському Біблійному Товаристві

детальніше
X

Президент України в Українському Біблійному Товаристві

14.02.2019

  Представники Національного Дня Молитви за Україну разом з чисельними главами лідерами українських церков взяли участь в урочистому засіданні в Українському Домі Біблії (Українське Біблійне Товариство). 13 лютого 2019 року вперше в історії Українське Біблійне Товариство відвідав президент України Петро Порошенко. У своїй короткій промові голова держави наголосив важливість єднання віруючих у скрутні часи сьогодення. Та відзначив важливість Слова Божого та спільної молитви віруючих для укріплення духовного авторітету церкви в Україні. Також у рамках Року Слова Божого в Україні Петро Порошенко взяв участь у створенні Рукописної Бібліі. До цієї всеукраїнської події долучилися майже 30 тисяч українців. Глава держави власноруч написав першого вірша книги Буття та отримав на згадку про цю подію копію Пересопницького Євангелія від почесного президента Українського Бібліного Товариства Григорія Коменданта

21.01.2019

Засідання робочого комітету 21 січня 2019 року

детальніше
X

Засідання робочого комітету 21 січня 2019 року

21.01.2019

  21 січня 2019 відбулося перше засідання робочого комітету Національного Дня Молитви за Україну. Попри щільний графік представники церков зібралися майже повним складом. Більше двох десятків служителів плідно працювали понад три години. Усі присутні засвідчили, що Національний День Молитви 2018 року підніс загальну молитву віручих на новий рівень. Все більше людей підтримують спільну молитву за Україну та відкриті до міжцерковного спілкування. За порядком денним підвели підсумки минулої Молитви 2018 та намітили напрямки роботи у цьому році. Вже формуються об'єднана група порядку, музичний комітет, медіа комітет та багато інших. Також усі присутні одноголосно підтримали пропозицію щоб висловити молитовну підтримку Великобританії. 26 січня 2019 у Лондоні відбудеться День Молитви за Британію, тож українські церкви надіслали офіційний лист до організаторів молитви у Великобританії зі словами підтримки.

20.12.2018

Голови українських церков схвалили Декларацію Національного Дня Молитви за Україну 2019

детальніше
X

Голови українських церков схвалили Декларацію Національного Дня Молитви за Україну 2019

20.12.2018

30.11.2018

8 Червня 2019 року відбудеться четвертий Національний День Молитви за Україну

детальніше
X

8 Червня 2019 року відбудеться четвертий Національний День Молитви за Україну

30.11.2018

  

Четвертий Національний День Молитви за Україну відбудеться 8 червня в київському Палаці спорту. Таке рішення було прийнято 30 листопада на зустрічі Духовного ради події.

«У рамках спільного засідання Ради євангельських протестантських церков України та Української міжцерковної ради було розглянуто питання про проведення наступного Національного дня молитви за Україну. Ми з радістю повідомляємо вам, що він знову відбудеться! »

Священнослужителі відзначали, що молитва і піст - це те, що може принести надію і мир народу України. В рамках першої зустрічі єпископи і пастори церков України обговорили ряд організаційних питань.

31.05.2018

Президент України підтримав проведення Національного Дня Молитви за Україну

детальніше
X

Президент України підтримав проведення Національного Дня Молитви за Україну

31.05.2018

  31 травня 2018 року, в Києві, на VII Національному молитовному сніданку, президент України Петро Порошенко в своєму зверненні до присутніх сказав слова підтримки проведення Національного Дня Молитви за Україну. У своєму виступі він також наголосив на важливості цієї події як для віруючих України, так і для всієї української спільноти.

16.04.2018

Засідання Духовної Ради та пастирська зустріч 12 квітня 2018 року

детальніше
X

Засідання Духовної Ради та пастирська зустріч 12 квітня 2018 року

16.04.2018

   12 квітня 2018 року, у церкві Філадельфія відбулося дві важливих події у підготовці до Національного Дня Молитви за Україну. Першою було засідання Духовної Ради, це зібрання єпископів, голів об’єднань, щодо вирішення ключових питань у проведенні цьогорічного молитовного форуму. Попри щільний графік кожного з єпископів, на засіданні були присутні майже двадцять священнослужителів. Обговорювали програму заходу, склад учасників, розподілили теми та напрямки молитви для кожного з спікерів. Також було прийнято рішення про включення до складу Духовної Ради Релігійного центру «Союз християнських церков України «Слово життя» на чолі з Андрієм Бакала. Слід зазначити, що це об’єднання активно приймало участь у підготовці та проведенні Молитви у попередні роки. Ще одне об’єднання очікує на включення до складу Духовної Ради. Після короткої перерви у великому залі почалася мотиваційна зустріч для пасторів помісних церков Києва та області. На зустріч зібралися майже триста пасторів та служителів Київського регіону. Присутнім продемонстрували звітне відео про минулорічну Молитву за Україну та провели коротку презентацію по підготовці до Національного Дня Молитви за Україну у цьому році. Кожен з присутніх міг у живій дискусії поставити питання до єпископів та отримати відповідь. В цілому усі з присутніх підкреслювали, що таке молитовне єднання робить добру справу у становленні братніх стосунків між різними деномінаціями на рівні пасторів, та прихожан церков. Нагадуємо, що Національний День Молитви за Україну відбудеться 2 Червня 2018 року у Київському палаці спорту. Початок музичної програми о 16.30. Долучитися до молитви також можна буде у своїх церквах на містах, а також через чисельні трансляції наживо через телеканали – партнери Молитви , а також у на сайті Молитви та у соцмережах. Слідкуйте за новинами, попереду ще багато цікавого. Молимося за Україну разом!

05.03.2018

Зустріч музичних керівників об'єднань 5 березня 2018 року

детальніше
X

Зустріч музичних керівників об'єднань 5 березня 2018 року

05.03.2018

  5 березня 2018 року відбулася робоча зустріч музичних керівників від об'єднань щодо створення музичної частини наступного Національного Дня Молитви за Україну, що відбудеться 2 Червня 2018 року у київському палаці спорту. Учасники зустрічі почали роботу щодо відбору творів для виконання та підготовки зведеного міжконфесійного хору та симфонічного оркестру. Слідкуйте за новинами, попереду ще багато цікавого! Молимось за Україну разом!

01.02.2018

Засідання духовної Ради Національного Дня Молитви за Україну 1 лютого 2018

детальніше
X

Засідання духовної Ради Національного Дня Молитви за Україну 1 лютого 2018

01.02.2018

  1 лютого 2018 року відбулося засідання Духовної Ради Національного Дня Молитви за Україну. На засіданні було оприлюднено рішення Ради Євангельських Протестантських Церков України про включення Національного Дня Молитви за Україну до переліку офіційних заходів 2018 року у рамках святкування року Слова Божого в Україні. Також було призначено дату - 12 квітня, коли у Києві відбудеться мотиваційна зустріч регіональних пасторів Києва та області для поширення інформації про Молитву у церквах, а також їх активного залучення до підготовки та проведення Національного Дня Молитви за Україну, що відбудеться 2 червня 2018 року у київському палаці спорту.

03.04.2017

Мотиваційна зустріч пасторів 23 березня 2017 року

детальніше
X

Мотиваційна зустріч пасторів 23 березня 2017 року

03.04.2017

23 березня 2017 року понад 300 пасторів помісних церков Києва та Київської області зібралися на мотиваційну зустріч щодо підготовки до Національного дня молитви за Україну, що має відбутись 27 травня в Палаці спорту у Києві. Зустріч мала неофіційний характер та була ініційована оргкомітетом для того, щоб об’єднати у молитві та спілкуванні пасторів та лідерів різних церков і деномінацій. Міжнародний євангеліст з Великобританії Девід Хасавей закликав присутніх до молитовного єднання заради України та поділився своїми сподіваннями, що загальна молитва віруючих може змінити в нашій країні все на краще. Під час заходу присутні мали можливість ознайомитись з коротким відеозвітом минулорічної молитви та презентацією цьогорічного молитовного форуму, а також отримали презентаційні матеріали для поширення у своїх помісних церквах. Після короткої офіційної частини українські християнські лідери та єпископи зверталися до зібрання з одним головним зверненням – єднатися та молитися разом. У спільній молитві також закликали до єднання, пастори та лідери разом молилися та просили у Бога благословіння. А по завершенні зустрічі, попри пізній час та будній день, за дружньою вечерею та братерським спілкуванням всі продовжили обговорювати майбутні плани та головну ціль зустрічі – Національний день молитви за Україну. Нагадуємо – Національний День Молитви за Україну відбудеться 27 травня 2017 року у київському Палаці спорту. Початок о 17.00

20.03.2017

Засідання робочого комітету 16 березня 2017 року

детальніше
X

Засідання робочого комітету 16 березня 2017 року

20.03.2017

16 березня, в уже звичному місці відбулося засідання робочого комітету Національного Дня Молитви за Україну. Серед інших організаційних моментів, на порядку денному розглядалися два ключові пункти - створення зведеного хору з усіх церков учасників і проведення мотиваційної зустрічі пасторів помісних церков Києва та області. Робочий комітет прийняв рішення створити робочу групу з керівників хорів і лідерів прославлення для підготовки зведеного хору. А зустріч пасторів пройде 23 березня в приміщенні церкви Філадельфія в Києві за адресою вул. Голосіївська 57. Початок о 18.00. На зустрічі представник від оргкомітету надасть максимальну інформацію про цілі та завдання Національного Дня Молитви за Україну. Також до пасторів звернуться єпископи українських церков із закликом мотивувати прихожан своїх церков приєднатися до Дня національного посту 26 травня 2017 року та прийти до Палацу спорту 27 травня 2017 року, щоб в молитовному єднанні волати до Бога про Україну. Серед учасників пасторській зустрічі буде британський євангеліст Девід Хасавей, за підтримки якого відбувається Національний День Молитви за Україну.

20.02.2017

Засідання Духовної Ради 17 лютого 2017 року

детальніше
X

Засідання Духовної Ради 17 лютого 2017 року

20.02.2017

17 лютого 2017 року у стінах Української Євангельської Теологічної Семінарії відбулася зустріч Духовної Ради Національного Дня Молитви за Україну. До складу Духовної Ради увійшли єпископи та керівники декількох найбільших церковних об’єднань України. На цій зустрічі обговорювали програму Національного Дня Молитви, склад спікерів, що будуть вести молитву кожен за обраним напрямком, ще низка організаційних питань. Але головним питанням на порядку денному була підготовка до загальної зустрічі регіональних пасторів помісних церков Києва та області. Дату зустрічі призначено на 24 березня 2017 року. Час та місце проведення зустрічі буде узгоджено та повідомлено помісним церквам через представників у робочому комітеті. Передбачається, що на зустрічі до пасторів звернуться єпископи зі складу Духовної Ради, а також планується що буде присутній міжнародний євангеліст із Великобританії Девід Хасавей. За підтримки його служіння Національний День Молитви за Україну відбувається вже другий рік поспіль. Тож головна мета цієї зустрічі – надати якомога більше інформації про Національний День Молитви за Україну, закликати пасторів мотивувати віруючих взяти участь у молитві особисто 27 травня 2017 року в київському палаці спорту, або у помісних церквах, там де це буде організовано на місцях. Закликаємо усіх підтримати Національний День Молитви за Україну, поширювати інформацію про сам захід та особисто приєднатися до молитовного єднання, і хай Бог благословить Україну!

15.02.2017

Засідання робочого комітету 14 лютого 2014 року

детальніше
X

Засідання робочого комітету 14 лютого 2014 року

15.02.2017

14 лютого 2017 року відбулося засідання робочого комітету Національного дня молитви за Україну. Зустріч проходила в звичному для всіх - в церкві Філадельфія. Незважаючи на щільний графік, на зустрічі були присутні майже всі представники релігійних громад. Вони працювали дуже ефективно і швидко. Були обговорені шість пунктів порядку денного протягом однієї години, та було намічено подальші дії. Основне завдання для роботи в цей час - засідання духовної ради єпископів, яка відбудеться 17 лютого 2017, а також підготовка до спільного зібрання регіональних пасторів помісних церков у Києві та області. Загальну зустріч пасторів заплановано на кінець березня. Ця зустріч повинна допомогти через місцевих пасторів донести ідею Національного Дня Молитви якомога більшій кількості людей, і надихнути їх приєднатися до молитви в Києві 27 травня 2017 р Слідкуйте за нашими оновленнями.

07.02.2017

Офіційний прес-реліз Національного Дня Молитви за Україну 27 травня 2017

детальніше
X

Офіційний прес-реліз Національного Дня Молитви за Україну 27 травня 2017

07.02.2017

Створивши Церкву, Господь Ісус дарував їй владу Свого Імені та право звертатися з молитвами прохання до Всевишнього Бога Творця і Царя Всесвіту.
«І, коли що будете просити в ім’я Моє, те одержите, щоб Отець прославився в Синові» (Iван.14:13).
Молитва – це милостивий дар та великий привілей, даний Богом. Молитва віри є потужною духовною зброєю, спроможною руйнувати діла сатани та змінювати хід історії. Особливу силу має молитва єдності, про що яскраво свідчить Біблія та історія людства!
Сьогодні, в час великої політичної й соціально-економічної скрути, Господь дарує Церкві та народу України унікальний шанс на власні очі побачити силу спільної молитви віри до Бога.
Стан тотального відчаю в людей, корумпованість і недієздатність української влади, розчарування у західних партнерах та виснажлива війна на сході країни стає прекрасною нагодою продемонструвати велич і всемогутність нашого Бога, Який єдиний може врятувати та підняти нашу державу.
Саме тому Дух Божий спонукає Свій народ не втрачати віри і стійкості та знову зібратися на молитовній горі разом, щоб запалити на жертовнику вогонь ревної молитви за Україну. Господь закликає нас зодягнутися в повну Божу зброю та пліч-о-пліч встати в молитовне заступництво за наш Рідний Край!
Метою Національного Дня Молитви за Україну є молитовне єднання усіх Церков та всього народу заради спасіння і відродження нашої країни.
Ми всім серцем віримо, що Господь почує нашу упокорену молитву та дарує мир і добробут багатостраждальній українській землі.
«і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2Хр.7:14)

Оргкомітет Національного Дня Молитви за Україну розробив Правила проведення Молитви та офіційну Декларацію, в якій закріплені основні цілі і напрямки молитовних прохань.

До підготовки та проведення Національного Дня Молитви за Україну вже долучилися:

- Церква Християн Віри Євангельської України
- Всеукраїнський союз євангельських християн-баптистів
- Українська Уніонна Конференція Церкви Адвентистів сьомого дня
- Українське Біблійне Товариство
- Союз вільних церков християн євангельської віри України
- Братство незалежних церков та місій євангельських християн-баптистів
- Асоціація Місіонерських Церков Євангельських Християн України
- Центр Незалежних Харизматичних Християнських Церков України (Повного Євангелія)
- Собор Незалежних Євангельських Церков України
- Об’єднання церков християн віри євангельської «Спасіння»
- Київська Єврейська Месіанська Громада
- Об’єднання церков християн віри євангельської «Українська Місіонерська Церква»
- Союз «Церква Божа України»
- Центр Євангельських Християнських Церков України «Перемога»
- Союз євангельських церков «Асоціація «Блага звістка» в Україні»
- Українська християнська церква «Нове покоління»
- Об’єднана Християнська Євангельська Церква Живого Бога України
- Духовне управління християнських церков «Царство Боже» в Україні
- Співдружність церков та місій «Всеукраїнська Християнська Асамблея»
- Міжнародне служіння «Рух шукачів Бога»

Закликаємо до участі в Молитві християн різних конфесій!

КИЇВ, ПАЛАЦ СПОРТУ, 27 ТРАВНЯ 2017, ПОЧАТОК О 17:00

Докладна інформація на сайті: www.prayforukraine.com.ua. З організаційних питань звертатись за телефоном: +38(067) 800-3780 або електронною поштою: info@prayforukraine.com.ua
За підтримки служіння Девіда Хасавея

20.01.2017

Засідання робочого комітету 20 січня 2017 року

детальніше
X

Засідання робочого комітету 20 січня 2017 року

20.01.2017

20 січня 2017 року, по закінченні зимових свят, до роботи зібрався оновлений робочий комітет Національного Дня Молитви за Україну. На перше засідання у новому році зібралися представники більш ніж десяти об’єднань та церковних союзів. Цього разу до робочого комітету долучилися представники адвентистів сьомого дня України, та асоціації місіонерських церков євангельських християн України. На засіданні були підведені підсумки минулого Національного Дня Молитви за Україну, та зазначені напрямки роботи для наступного молитовного форуму. Були визначені відповідальні особи по основних напрямках роботи, а також вирішено провести загальну зустріч пасторів помісних церков Києва та області для поширення ідеї проведення Національного Дня Молитви за Україну, а також активного долучення помісних церков до підготовки та участі у Дні Молитви. Попередньо пастирську зустріч призначено на кінець березня. Точну дату та час проведення буде призначено на наступному комітеті, про що буде повідомлено на наших ресурсах а також через відповідальних у кожному об’єднані. Нагадаємо, що наступний Національний День Молитви за Україну відбудеться у київському палаці спорту 27 травня 2017 року. Слідкуйте за подіями, поширюйте інформацію про Національний День Молитви за Україну, приєднуйтесь до нас, тож молимось за Україну разом!

15.12.2016

Установча зустріч українських єпископів

детальніше
X

Установча зустріч українських єпископів

15.12.2016

December 15, 2016 in Kyiv office of Ukrainian Bible Society held constituent meeting of Ukrainian Christian leaders to hold the next National Day of Prayer for Ukraine in 2017. The meeting was attended by heads of almost all major Christian associations Ukraine, those who took part in the event this year, and those who join now. So to brothers council of the National Day of Prayer for Ukraine joined the head of the Seventh Day Adventist Church of Ukraine - Stanislav Nosov and Chairman of Brotherhood of Independent Churches and Missions of Evangelical Christian Baptists - Sergei Shaptala. Also at first time personally attended Bishop of "New Generation" Church - Andrew Tishchenko. The main purpose of this meeting was to consider the results of this year's prayer and identify direction of work in preparation for the next National Day of Prayer for Ukraine. Spiritual leaders noted the high level at which hosted this year's Prayer. And in continuation of the meeting they discussed the format and rules for the next prayer, prayer areas and the possibility of supplementing the Declaration of the National Day of Prayer for Ukraine. So obviously Ukrainian believers have common desire to work together in unity and stand to pray for Ukraine. We pray for you, Ukraine!

Більше подій

Фото заходів

відео подій

наші партнери

Інформаційна підтримка