НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ

11 червня 2022, Київ.

Кожен християнин, якому не байдужа доля України, щодня молиться про її мир і добробут. Об’єднуватися у такій молитві украй важливо, тому щорічно на початку червня в Україні проходить загальна національна молитва.
Заступницька молитва про Україну об’єднує мільйони віруючих в Україні та у всьому світі. Така молитовна єдність церков різних конфесій є унікальним досвідом України, безпрецедентним у світовій практиці.
Ідею скликання Національного дня молитви за Україну запропоновав міжнародний євангеліст із Великобританії – Девід Хасавей. Девід багато років присвятив служінню Україні, тому він закликав українців об’єднатися у молитві, щоби Бог змінив ситуацію в Україні на краще.
Відтак з року в рік, починаючи з 2016 року, християни звертаються до Бога про наболіле і найбільш значуще:
– УЗДОРОВЛЕННЯ усіх, хто потерпає від епідемії коранавірусу;
– БОЖИЙ ЗАХИСТ і допомога у час загрози повномасштабної війни;
– ВІДРОДЖЕННЯ України і духовне пробудження нашого народу;
– МИР І ВІДНОВЛЕННЯ територіальної цілісності України;
– ОЧИЩЕННЯ від корупції та аморальності.
«І впокоряться люди Moї, що над ними кличеться Ім’я Моє, i помоляться, i будуть шукати Ім’я Мого, i повернуть зо злих своїх дорiг, то Я вислухаю з небес, i прощу їхнiй грiх, та й вилiкуюїхнiй Край!» (Друга книга хронiк 7:14).
Ми несемо молитовну відповідальність про теперішнє і майбутнє нашого народу.
ТОМУ ПРОДОВЖУЙМО ЩОДНЯ МОЛИТИСЯ ЗА УКРАЇНУ!

Події

20.02.2022

20 лютого 2022 року в Києві відбулася Молитва єдності за мир в Україні

детальніше
X

20 лютого 2022 року в Києві відбулася Молитва єдності за мир в Україні

20.02.2022

  Молитва за Україну відбувається щорічно на початку літа. Але ситуація на кордонах України стала приводом для позачергового термінового зібрання, аби представники багатьох церков об'єдналися в молитві за мир в Україні. 20 лютого 2022 року в храмі "Благодать" зібралися декілька сотень віруючих і ще декілька тисяч приєдналися до молитви онлайн.  Анатолій Козачок нагадав про молитву Ісуса в Гетсиманьскому саду. Сам Господь закликав молитися навіть перед очима загрози. Інінціатор і меценат Національного Дня Молитви за Україну, британський євангеліст Девід Хасавей спеціально прилетів до Києва аби приєднатися до українських священиків та виголосити підримку України він Великобританії.  Єпископ Анатолій Калюжний дуже відверто звернувся до присутніх із запитанням - "як давно ви милился за Україну за сльозами"?  Пастор із Донецька Олександр Зайцев розповів, що на відміну від інших, хто молится аби нічого не сталося, там в окупованих теріторіях віруючі моляться аби вже щось відбулося. Аби Господь втрутився і почав щось робити. В заключному слові Девід Хасавей навів приклад Гедеона, коли 300 воїнів перемогли армію, бо з ними був Господь. Тому Девід закликав молитися, аби Господь збентежив ворога. Аби йому бути спасенним, замість того, щоб бути вбити на полі бою.  На завершення всі разом заспівали гімн "Боже великий єдиний, нам Україну храни". А всі єпископи виголосили пастирське благословення всім учасникам молитви. Молимсь за мир в Україні.

28.01.2022

VII НАЦІОНАЛЬНОМУ ДНЮ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ БУТИ!

детальніше
X

VII НАЦІОНАЛЬНОМУ ДНЮ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ БУТИ!

28.01.2022

11 червня 2022 року відбудеться сьомий Національний день молитви за Україну!

  У стінах Українського Дому Біблії, на спільному засіданні Глави українських церков проаналізували етапи підготовки та підкреслили важливість проведення міжконфесійної молитовної події наступного року.

  Члени Духовної Ради затвердили стратегічні рішення, визначили основні молитовні потреби, прийняли рішення щодо проведення Національного дня молитви на щорічній основі.

  Члени Правління Українського Біблійного Товариства відзначили високий рівень організації та приєдналися до розбудови молитовного служіння.

  Британський служитель Девід Хасавей привітав всіх присутніх та відзначив унікальність міжконфесійної єдності в Україні та свободи віросповідання.

  Директор служіння НДМ Вадим Преображенський звернувся до очільників церков словами, які Король Великобританії Георг VI використав у своєму Різдвяному зверненні до нації у 1939 році:

І промовив я до чоловіка, що стояв у воріт нового року:

 "Дай мені світло, щоб мені ступати у невідоме мирно".

 а він відповів

"Ідучи у темряву, ти долоні свої вклади у Руки Бога.

 Це буде для тебе краще за світло та безпечніше за будь який відомий шлях".

20.01.2022

Історія проведення Національного дня молитви за Україну

детальніше
X

Історія проведення Національного дня молитви за Україну

20.01.2022

Вперше Національний день молитви за Україну відбувся 18 червня 2016 року. У молитовному єднанні взяли участь багато церков та об'єднань.

  У залі молилися майже 6 500 людей, тисячі глядачів в інтернеті та на телебаченні також долучилися до прохальної молитви до Бога. До участі у Молитві долучаються все більше церков та об'єднань, і ще багато висловлюють свою підтримку.

  Вдруге День молитви за Україну відбувся 27 травня 2017 року. Тоді до молитви приєдналися ще декілька об'єднань, а у Палаці Спорту зібралося понад 7 000 людей.

  2 червня 2018 року відбувся ІІІ Національний день молитви за Україну.

  І вже традиційно, на початку літа, 8 червня 2019 року, Національний день молитви відбувся вчетверте. Понад 8 000 людей молилися за долю України.

  6 червня 2020 року християни різних конфесій та деномінацій провели п'ятий, ювілейний молитовний захід в режимі онлайн.

Молилися за зцілення людей від страху, за припинення епідемії, оздоровлення нашого рідного краю та мир на Сході України.

  12 червня 2021 року, після тривалої перерви через всесвітню пандемію, у київському Палаці Спорту відбувся VI Національний день молитви за Україну.

  Близько 8 000 православних, католиків та євангельських християн однодушно молилися за Україну. Десятки тисяч людей приєдналися до них онлайн завдяки прямим трансляціям на християнських супутникових телеканалах та на сторінках Національного дня молитви в соцмережах.

  На сцені Палацу Спорту поруч із єпископами та військовими капеланами молилися лікарі – герої в білих халатах, котрим довелося стояти на передовій у боротьбі за життя тисяч українців. Учасники молитви просили Господа за всіх хворих та благословляли самовідданих медичних працівників нашої країни.

VII Національний день молитви за Україну запланований на 11 червня 2022 року.

  Нагадаємо, що ідея скликання Національного дня молитви за Україну була запропонована міжнародним євангелістом із Великобританії – Девідом Хасавеєм.

Девід багато років свого служіння присвятив Україні, у своєму власному житті він багато разів бачив відповідь Бога на молитву віри. Тому він закликав усіх українців об'єднатися у молитві до Бога, щоб Він змінив ситуацію в Україні на краще.

 

14.07.2021

Вітальний лист від голови уряду всім учасникам Національної молитви за Україну

детальніше
X

Вітальний лист від голови уряду всім учасникам Національної молитви за Україну

14.07.2021

     Вітальний лист від Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, щодо проведення та важливості Національного Дня молитви за Україну для сьогодення та майбутнього нашої спільної Батьківщини - України.


     З глибокою повагою висловлюємо щиру подяку голові уряду за підтримку Національної молитви, розділення цінностей багатьох тисяч вірян та єдність у питанні пріоритетів щодо мирного та процвітаючого майбутнього для України!

12.06.2021

Шостий Національний день молитви за Україну об'єднав десятки тисяч християн

детальніше
X

Шостий Національний день молитви за Україну об'єднав десятки тисяч християн

12.06.2021

     12 червня 2021 року, після тривалої перерви через всесвітню пандемію, у київському палаці Спорту відбувся шостий Національний день молитви за Україну. Близько 7 000 православних, католиків та євангельських християн однодушно молилися за Україну. Десятки тисяч людей приєдналися до них онлайн завдяки прямим трансляціям на християнських супутникових телеканалах та на сторінках Національного дня молитви в соцмережах.

 

Цьогоріч на сцені палацу Спорту поруч із єпископами та військовими капеланами молилися лікарі – герої в білих халатах, котрим довелося стояти на передовій у боротьбі за життя тисяч українців. Віряни різних християнських громад просили Господа за всіх хворих та благословляли самовідданих медичних працівників нашої країни.

Учасникам молитовного заходу  презентували рукописну Біблію, що стала символом єднання нашої країни навколо Божого Слова. Впродовж останніх трьох років близько 32 тисяч мешканців України змогли долучитися до переписування цього фоліанту.

 

  Як зазначив генеральний секретар Українського Біблійного Товариства Олександр Бабійчук, цей процес і сама рукописна Біблія були номіновані до Національного реєстру рекордів України. Власне, на сцені Національного дня молитви і відбулася урочиста церемонія вручення представникам УБТ сертифікатів Національного рекорду України в номінаціях «Наймасовіший захід з переписування Біблії» та «Найбільша рукописна книга».

 

 Наприкінці молитовного заходу ініціатор Національного дня молитви за Україну Девід Хасавей поділився своїм свідоцтвом: «Минуло рівно шістдесят років з того часу, коли я вперше потрапив до Радянського Союзу. Я побачив умови, в яких жив народ, і започаткував служіння – перевезення Біблій контрабандою. Щоразу, коли приїздив до країн радянського блоку, мав можливість привозити до двох тонн літератури! Та через одинадцять років мене було заарештовано в Ужгороді».

 

Він згадав, як перебуваючи у сирій брудній камері, де мав би просидіти десять років, волав до Господа. І одного  разу, коли стиснувши зуби (бо вже не мав сил молитися), почав славити Господа, сталося диво. «Таке враження, що небо відкрилось і я побачив славу Небес, світло наповнило в’язничну камеру. Я почув Божі слова, які Він колись сказав Мойсею: «Я зійшов, щоб тебе звільнити!» За два місяці мене й справді звільнили!.. Бог сьогодні говорить до вашого народу: «Я зійшов, щоб звільнити Україну!», – підкреслив Девід Хасавей.

 

Традиційно врочистий настрій Національного свята спільної молитви довершив чудовий музичний супровід: оркестр, хор та потужні вокалісти. Довгоочікуваний масовий молитовний захід навіть після закінчення трансляції дав моживість людям ще довго спілкуватися і радіти зустрічі.

 

Продовжуємо щодня молитися за Україну!

13.05.2021

12 червня – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ

детальніше
X

12 червня – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ

13.05.2021

              Уже традиційно на початку червня у багатьох кутках світу мільйони українських християн різних церков об’єднаються у заступницькій молитві до Великого Бога. Віруючі молитимуться про духовне відродження та благополуччя України, Божий захист життя людей під час епідемії коронавірусу і одужання хворих, мир і прощення, справедливість і порозуміння. 12 червня 2021 рокувідбудеться Національний день молитви за Україну.

              Чимало доленосних змін відбулося за минулий рік у політичній і соціально-економічній ситуації, проте країна продовжує відчувати силу спільної молитви й віри народу.

 

На жаль, загрози та наслідки пандеміїі тривалих карантинних обмежень дають людям привід для страху та безпорадності. Поруч із цим схід України до сьогодні потерпає від воєнного конфлікту. Однак, Бог і зараз пильнує цілісність України – на більшості її території зберігається мир і свобода сповідання віри. Триває процес очищення від корупції, що вразила ментальність людей і призвела до гальмування багатьох надважливих реформ... Тому ми несемо молитовну відповідальність про теперішнє і майбутнє нашого народу.

 

Біблія оповідає чимало драматичних подій, коли Бог вберігав і благословляв Свій народ, відповідаючи на ревну молитву впокорення і каяття: «І впокоряться люди Moї, що над ними кличеться Ім'я Моє, i помоляться, i будуть шукати Ім'я Мого, i повернуть зо злих своїх дорiг, то Я вислухаю з небес, i прощу їхнiй грiх, та й вилiкую їхнiй Край!» (Друга книга хронiк 7:14).

Тому запрошуємо християн України долучитися до загальної національної молитви за нашу країну. Ми віримо, що така молитовна спільність змінить на краще сьогодення та майбутнє  України, стане благословенням для всього народу!

 

12 червня 2021 року долучайтесь онлайн:

ПОЧАТОК – 16:30

 

 

 

У спільному молитовному служінні об’єднаються

різні християнські конфесії і релігійні громади України:

 

Українська церква християн віри євангельської

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів

Церква адвентистів сьомого дня в Україні

Українське Біблійне Товариство

Українська євангельська церква

Братство незалежних церков та місій євангельських християн-баптистів України

Релігійне управління «Асоціації місіонерських церков євангельських християн України»

Центр незалежних харизматичних християнських церков України (повного Євангелія)

Собор незалежних євангельських церков України

Духовний центр християн віри євангельської «Спасіння»

Релігійний центр «Союз єврейських громад месіанського іудаїзму»

Об’єднання євангельських церков «Українська місіонерська церква»

Союз «Церква Божа України»

Центр християнських євангельських  церков України «Перемога»

Українська християнська церква «Нове покоління»

Співдружність церков та місій «Всеукраїнська християнська асамблея»

Релігійний центр «Союз християнських церков України "Слово життя"».

 

Захід відбуватиметься за підтримки

релігійного діяча, всесвітньо відомого

євангеліста та благодійника

Девіда Хасавея (Великобританія)

 

13.03.2021

Шостий Національний День молитви за Україну відбудеться 12 червня 2021 року у київському палаці Спорту

детальніше
X

Шостий Національний День молитви за Україну відбудеться 12 червня 2021 року у київському палаці Спорту

13.03.2021

 

         

Таку дату обрали представники різних деномінацій євангельських церков на засіданні духовної ради Національного дня молитви за Україну. Про це повідомляють організатори.

Захід відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних обмежень та наповненням залу на 50% – до 4000 осіб.

 

З огляду на карантинні умови, в цьому році духовна рада вирішила скоротити вдвічі чисельність загального хору і музикантів, виключити з програми дитячий хор з 200 осіб.

Учасники робочого засідання духовної ради затвердили Програму проведення Національного дня молитви за Україну та надали мандат центральному оргкомітету, підкомітетам та робочим групам на початок підготовки до події.

 

Під час цьогорічного молитовного заходу відбудеться презентація першої рукописної Біблії та презентація Біблії у сучасному перекладі українською мовою.

 

На головний молитовний захід країни будуть запрошені глави всіх християнських конфесій та представники влади України:
– президент,
– прем’єр-міністр,
– голова Верховної Ради,
– міністр культури,
– мер міста Києва.

Організатори Національного дня молитви за Україну вірять у Боже благовоління та просять молитовні групи молитися за організацію та проведення спільної молитви у палаці спорту.

 

Довідка:

 

Національний день молитви за Україну проводиться з 2016 року за підтримки британського євангеліста Девіда Хасавея. З того часу парафіяни понад 20 союзів та християнських громад єднаються у молитві за Україну. Прикладом для них стали Національні дні молитви у США та Великій Британії.

 

Основним гаслом Національного дня молитви за Україну стала цитата із Біблії:
« …і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2-га книга Хронік 7:14)

 

На сторінках Національного дня молитви у соціальних мережах, на чотирьох християнських супутникових телеканалах молитва об’єднує десятки тисяч православних, католиків та протестантів, які щиро вболівають за долю України.

У 2020 році вперше Національний день молитви транслювало Телебачення Віковічного Слова (EWTN Україна) – представництво всесвітньої католицької телемережі в Україні.

 

Запрошуємо Вас приєднатися до Національної молитви заради встановлення миру та справедливості, прощення і порозуміння, задля духовного відродження та кращого майбутнього нашої країни!

 

 

17.12.2020

ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ШОСТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ?

детальніше
X

ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ШОСТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ?

17.12.2020

      “Якщо живі будемо і Господь дозволить, та за сприятливих умов”, -  християни різних конфесій і деномінацій України знову хочуть  зібратися у Палаці спорту для спільної молитви за Україну у червні 2021 року.

 

На засіданні Духовної ради Національного дня молитви за Україну у грудні 2020-го року представники різних деномінацій євангельських церков України затвердили дату проведення шостого Національного дня молитви  - 12 червня 2021 р.

 

Президент Міжнародної місії «Eurovision», та ініціатор Національного дня молитви за Україну Девід Гордон Хасавей звернувся до зібрання українських єпископів через відео із Британії.

 

 Він щиро пошкодував, що через локдаун не має змоги бути присутнім на обговоренні проведення заходу:

 

“Як і ви всі, я зіштовхнувся з певними перешкодами і у мене не виходить побачитися з усіма своїми онуками на Різдво. Але, на щастя, декількох із них я таки побачу!

 

Вірю, що незважаючи на рамки та обмеження, Ви зможете провести святкові богослужіння і прославити Господа. Бажаю вам чудового свята у церквах та родинах!”

 

Міжнародний євангеліст висловив сподівання на швидку зустріч із українськими християнами.

 

Учасники Духовної Ради НДМ надали мандат робочим групам на початок підготовки до події за сприятливих умов та підтримали пропозицію проведення спільного євангелізаційного служіння.

Оргкомітет повернеться до питання підготовки спільної євангелізації, коли з’явиться можливість проводити масові заходи.

 

Довідка:

Національний день молитви за Україну проводиться з 2016 року за підтримки британського євангеліста Девіда Хасавея. З тих пір парафіяни понад 20-ти союзів та  християнських громад єднаються у молитві за Україну. Прикладом для них стали Національні дні молитви у США та Великій Британії.

Основним гаслом Національного дня молитви за Україну стала цитата із Біблії:

« …і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!»  (2-га книга Хронік 7:14)

На сторінках Національного дня молитви у соціальних мережах, на чотирьох християнських телеканалах молитва об’єднує десятки тисяч православних, католиків та протестантів, які щиро вболівають за долю України.

У 2020 році вперше Національний день молитви транслювало Телебачення Віковічного Слова (EWTN Україна) – представництво всесвітньої католицької телемережі в Україні.

07.06.2020

В РАМКАХ НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ ХРИСТИЯНИ МОЛИЛИСЯ ОНЛАЙН

детальніше
X

В РАМКАХ НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ ХРИСТИЯНИ МОЛИЛИСЯ ОНЛАЙН

07.06.2020

    П’ятий, ювілейний Національний день молитви за Україну 06 червня 2020 року, котрий планували провести у Палаці спорту, через карантинні заходи довелося провести онлайн.
На сторінках Національного дня молитви у соціальних мережах, на чотирьох християнських телеканалах молитва об’єднала десятки тисяч православних, католиків та протестантів, які щиро вболівають за долю України. В цьому році вперше Національний день молитви транслювало Телебачення Віковічного Слова (EWTN Україна) – представництво всесвітньої католицької телемережі в Україні.


Митрополит УПЦ Епіфаній розпочав молитовний марафон із молитви за припинення епідемії Covid-19. Блаженніший особливо молився за медиків, котрі на передовій у цій боротьбі із вірусом.


«У цей День національної молитви за Україну я молюся до Господа Бога, щоб Він звільнив Україну від страху. Там, де є Любов, там нема страху. Молімося, щоб силою Божої Любові, силою любові до Бога і до ближнього ми могли побороти вірус страху.
А наша Любов нехай перетвориться у соціальне служіння, у допомогу тим, хто її потребує», - зазначив у своєму зверненні перед молитвою Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук.


Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-католицької церкви в Україні єпископ Віталій Кривицький молився за представників української влади. «Ми не маємо права критикувати, якщо не молилися за владу. Молімося, щоб добрий Господь був світлом для людей влади у всіх її гілках», - зазначив глава українських римо-католиків.


Під час онлайн-молитви відбулися прямі включення зі Слов’янська та Одеси. Старші єпископи євангельських союзів Олексій Демидович та Андрій Бакала молилися за припинення військової агресії та кровопролиття на сході України.


Єпископи євангельських громад повели християн різних конфесій та деномінацій молитися за єдність віруючих, впровадження Біблійних цінностей в усі сфери суспільного життя, за очищення країни від корупції, виведення країни з економічної кризи, за цьогорічний врожай, за об’єктивність ЗМІ, зміцнення інституту сім’ї та інші важливі потреби суспільства.
Під час онлайн-молитви використовувалися відеозаписи виступів об’єднаного хору та оркестру, котрі виконували відомі християнські гімни на молитовних заходах у Палаці спорту у 2018 та 2019-му роках.


У прямому включенні з Великої Британії ініціатор Національного дня молитви за Україну, британський євангеліст Девід Гордон Хасавей, щиро пожалкував про те, що молитва відбулася не у присутності великої кількості вірян і висловив впевненість, що вже цього року українці таки зможуть зібратися для спільної молитви у Палаці спорту.
«Велика Британія постраждала від вірусу найбільше у Європі. Але, це навернуло багатьох людей до Бога. Газети написали про те, що до епідемії лише 10% британців відвідували церкву, а тепер майже 50% населення звертаються до Бога в молитві.


У час пандемії коронавірусу молитва стала для українців ще більш важливою, ніж у попередні роки. Я кидаю виклик українським християнам: наразі – час наповнювати церкви! Це хороша можливість для вас свідчити про силу Біблії і молитви. Я вірю, що Бог використає те, що мало бути катастрофою, аби принести духовне пробудження», - зазначив 88 річний євангеліст у своєму зверненні.


Національний день молитви за Україну проводиться з 2016 року за підтримки британського євангеліста Девіда Хасавея. З тих пір парафіяни понад 20-ти союзів та християнських громад єднаються у молитві за Україну. Прикладом для них стали Національні дні молитви у США та Великій Британії.


Основним гаслом Національного дня молитви за Україну стала цитата із Біблії:
« …і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2-га книга Хронік 7:14)

29.05.2020

АКТИВНА ПІДГОТОВКА ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ МОЛИТВИ-2020 ОНЛАЙН

детальніше
X

АКТИВНА ПІДГОТОВКА ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ МОЛИТВИ-2020 ОНЛАЙН

29.05.2020

                                                                              Активна підготовка до Національного Дня Молитви за Україну ОНЛАЙН відбувалася під час засідання Духовної ради заходу 28.05.2020 року.
Єпископи та служителі громад адаптували програму молитовного форуму під реалії карантинних обмежень та обговорили організацію проведення молитви та відео-трансляції молитви на ресурсах Національного дня молитви за Україну.
 
Молимося ОНЛАЙН
 
06 червня 2020 року
субота, 19:00

07.05.2020

6 червня 2020 року Молитва за Україну відбудеться Онлайн

детальніше
X

6 червня 2020 року Молитва за Україну відбудеться Онлайн

07.05.2020

     7 травня 2020 року на черговому засіданні Духовної Ради єпископи та керівники церков прийняли рішення провести V Національний день молитви за Україну в онлайн режимі.

   Через всесвітню пандемію та застосування карантинних заходів, 6 червня 2020 року буде неможливо всім вірянам зібратися для спільної молитви.

   Молитва відбудеться тільки за участі єпископів, у обмеженній кількості присутніх, з дотриманням усіх норм каратнтину. Всі бажаючі зможуть долучитися до молитви онлайн на інтернет-ресурсах Молитви та у прямому ефірі на християнських телеканалах.

   Молимось за Україну разом!  

07.11.2019

Засідання духовної ради щодо проведення Національного Дня Молитви за Україну 2020

детальніше
X

Засідання духовної ради щодо проведення Національного Дня Молитви за Україну 2020

07.11.2019

Чудова новина для всіх наших підписників та друзів, для кожного, в чиєму серці - Україна, хто щодня молиться за свою Батьківщину!

07 листопада 2019 року на засіданні Духовної ради Національного Дня Молитви за Україну єпископи євангельських церков вирішили провести п’ятий, ювілейний День Молитви у Київському Палаці спорту 06 червня 2020-го року.

Глави і парафіяни 20 союзів та об’єднань християнських громад впродовж п’яти років разом, однодушно, раз на рік збираються на спільну національну молитву під дахом столичного палацу Спорту.

Вони моляться за єдність віруючих,

впровадження Біблійних цінностей в усі сфери суспільного життя,

за зупинення військової агресії та кровопролиття на сході України,

за очищення країни від корупції, криміналізації та олігархії,

за освячення засобів масової інформації,

за виведення країни з кризи, зміцнення інституту сім’ї

та інші важливі потреби суспільства.

   Духовна рада затвердила концепцію проведення та офіційну декларацію Національного дня молитви за Україну-2020, призначила офіційних представників від кожного об’єднання до організаційного комітету.

Молитва транслюватиметься на декількох християнських супутникових телеканалах та y соцмережах .

Зустрінемося 06 червня 2020 року у Київському Палаці Спорту. Початок – о 16:00!!!

08.05.2019

Пасторський форум 8 травня 2019 року

детальніше
X

Пасторський форум 8 травня 2019 року

08.05.2019

     У Центрі Християнського Життя України розпочався пасторський форум з підготовки до Національного Дня Молитви за Україну.

   Майже двісті пасторів і лідерів з Києва та Київської області зібралися разом. Молитва, хвала та братська вечеря обїєднали служителів різних конфесій та деномінацій.

   А рівно за місяць - 8 червня 2019 ми всі разом зберемося в київському палаці Спорту щоб разом молитися за Україну!

14.02.2019

Президент України в Українському Біблійному Товаристві

детальніше
X

Президент України в Українському Біблійному Товаристві

14.02.2019

    Представники Національного дня молитви за Україну разом з главами та лідерами українських церков взяли участь в урочистому засіданні в Українському Домі Біблії (Українське Біблійне Товариство).

   13 лютого 2019 року, вперше в історії, Українське Біблійне Товариство відвідав президент України Петро Порошенко. У своїй короткій промові голова держави підкреслив важливість єднання віруючих у скрутні часи сьогодення таа відзначив важливість Слова Божого та спільної молитви віруючих для укріплення духовного авторитету церкви в Україні.

    Також у рамках Року Слова Божого в Україні, Петро Порошенко взяв участь у створенні Рукописної Бібліі. До цієї всеукраїнської події долучилися майже 30 тисяч українців.

   Глава держави власноруч написав першого вірша книги Буття та отримав на згадку про цю подію копію Пересопницького Євангелія від почесного президента Українського Бібліного Товариства Григорія Коменданта.

21.01.2019

Засідання робочого комітету 21 січня 2019 року

детальніше
X

Засідання робочого комітету 21 січня 2019 року

21.01.2019

    21 січня 2019 відбулося перше засідання робочого комітету Національного Дня Молитви за Україну. Попри щільний графік, представники церков зібралися майже повним складом.

    Більше двох десятків служителів плідно працювали понад три години. Усі присутні засвідчили, що Національний День Молитви 2018 року підніс загальну молитву віручих на новий рівень.

    Все більше людей підтримують спільну молитву за Україну та відкриті до міжцерковного спілкування. За порядком денним підвели підсумки минулої Молитви 2018 та окреслили цьогорічні напрямки роботи.

   Вже формуються об'єднана група порядку, музичний комітет, медіа комітет та інші.

  Також усі присутні одноголосно підтримали пропозицію, щоб висловити молитовну підтримку Великобританії.

   26 січня 2019 у Лондоні відбудеться День Молитви за Британію, тож українські церкви надіслали офіційний лист до організаторів молитви у Великобританії зі словами підтримки.

20.12.2018

Голови українських церков схвалили Декларацію Національного дня молитви за Україну 2019

детальніше
X

Голови українських церков схвалили Декларацію Національного дня молитви за Україну 2019

20.12.2018

30.11.2018

8 Червня 2019 року відбудеться четвертий Національний День Молитви за Україну

детальніше
X

8 Червня 2019 року відбудеться четвертий Національний День Молитви за Україну

30.11.2018

  

   Четвертий Національний День Молитви за Україну відбудеться 8 червня в київському палаці спорту. Таке рішення було прийнято 30 листопада на зустрічі Духовного ради заходу.

«У рамках спільного засідання Ради євангельських протестантських церков України та Української міжцерковної ради було розглянуто питання про проведення наступного Національного дня молитви за Україну. Ми з радістю повідомляємо вам, що він знову відбудеться! »

Священнослужителі відзначали, що молитва і піст - це те, що може принести надію і мир народу України. В рамках першої зустрічі єпископи і пастори церков України обговорили ряд організаційних питань.

31.05.2018

Президент України підтримав проведення Національного Дня Молитви за Україну

детальніше
X

Президент України підтримав проведення Національного Дня Молитви за Україну

31.05.2018

  31 травня 2018 року, в Києві, під час  VII Національного молитовного сніданку, президент України Петро Порошенко в своєму зверненні до присутніх висловив слова підтримки для проведення Національного Дня Молитви за Україну.

 

    У своєму виступі він також наголосив на важливості цієї події як для вірян України, так і для всієї української спільноти.

Більше подій

Фото заходів

відео подій

наші партнери

Інформаційна підтримка